GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13592674
nr 1359 2674
Vas
Kina. Höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:45:16
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)